Maria October 14, 2019

JACK’S BAR & RESTAURANT to sieć restauracji słynnących z dobrego jedzenia prosto z Ameryki i wydarzeń kulturalnych na najwyższym poziomie. Naszą wizytówką są wyśmienite steki oraz burgery, ale swoje miejsce w naszym menu znalazły również wyborne przystawki, zupy, czy makarony.

Jack’s Bar & Restaurant Fahrenheit to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Gdańska. Czas w Fahrenheit płynie inaczej i smakuje inaczej – międzynarodowa i polska kuchnia przygotowywana przez Szefa Kuchni, doskonały wybór alkoholi, przygotowywane na miejscu ciasta i desery, klimatyzowane wnętrze, letni ogródek, nienaganna obsługa – wszystko to sprawia, że bywa się i wraca tutaj z przyjemnością.

Adres: ul. Długi Targ 39, Gdańsk

Zapraszamy do White Rabbit Saloon, lokal z wyśmienitą kuchnią, najlepszą whiskey i imprezowym pazurem. Swoją stylistyka bardzo mocno nawiązuje do pierwowzoru w samym Tennessee. Wewnątrz znajdziemy m.in. podobizny białego królika w ostrych stylizacjach, figurę samego Jacka Daniel’sa, beczułki po whiskey, amerykańskie rejestracje aut i wiele innych symboli, tworzących klimat amerykańskiego, undergroundowego snu.

Adres: ul. Chmielna 103/104, 80-748 Gdańsk